..>روایت> > شگرد/تکنیک/دانش> روایت سازی/مونتاژ/سر هم بندی/..>چی/چه/کجا/چگونه/..>است/هست/می باشد؟.


..>روایت>   1.2 > شگرد/تکنیک/دانش> روایت سازی/مونتاژ/سر هم بندی/..>چی/چه/کجا/چگونه/..>است/هست/می باشد؟..>

    ..>روایت/باب/آستان /روضه/حکایت/روال>2.1>گفتمان/دستگاه دلالت/روش >تولید> رسانه /مدیا /جارچی -ها > اینک/هم اکنون/پس از این>یکصد >سده /قرن >تمدن/ابزار سازی>به/در>پایان/سرانجام>پارادایم/سطح/چرخه >تولید /فرآوری/نشر>است /هست..>

..>باب>3.1>گفتمان گشایی/مباحثه آغازی>باب>2.1>بر/در>پایه/اساس>چه/چگونه >دلایل /سبب گشایی>واقع/بر قرار >است /هست؟..>   

      http://www.mashreghnews.ir/fa/news/672070        

نگاهی به روزنامه‌های 88؛
رسانه‌های مختلف، علی رغم تمامی اختلاف نظرهایی که در موضوعات مختلف با هم داشتند، فردای 9 دی به شکست فتنه گران اعتراف کردند و وحدت ملی را ستودند.
سرویس سیاست مشرق - آن روز همه آمده بودند، حتی کسانی که اصلا در انتخابات شرکت نکرده بودند. جمعیت میلیونی حاضر در خیابان های تهران، آن روز برایشان فرق نمی کرد چه کسی در انتخابات سال 88 پیروز شده است، اما برایشان مهم بود که نگذارند به بهانه انتخابات، عده ای اعتقاداتشان را نابود کنند.
 
9 دی 88، تقریبا 7 ماه از انتخابات ریاست جمهوری دهم می‌گذشت، از مدت‌ها قبل دشمنان برنامه ریزی کرده بودند این انتخابات به بهانه‌ای برای هدف قرار دادن اصل نظام تبدیل شود. این سیاست از شعارهایشان در اغتشاشات مشخص بود. "انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است".
 
در این مدت 7 ماه کشور فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد. یک روز دشمن آمریکایی سرخوش از موفقیت در عملیات شکست نظام ایران تمام قد در صحنه حاضر می شد و خلاف عرف دیپلماتیک از اغتشاش گران حمایت میکرد و روزی دیگر با مشاهده واقعیات جامعه ایران شروع به تهدید و تحریم میکرد.
 
اوج این تلاطم ها اما روز عاشورای آن سال بود. در ظهر عاشورای سال 88 عده ای که بعدها وابستگی شان به سفارت خانه های خارجی نظیر انگلستان مشخص شد و یا با سازماندهی بهایی ها و منافقین به خیابان ها امده بودند در اقدامی ساختارشکنانه اقدام به برهم زدن دسته جات عزاداری ماه محرم کرده و با بی حرمتی به ساحت سالار شهیدان، به مقدس ترین اعتقادات مذهبی مردم ایران هجوم بردند.
 
این جسارت با واکنش سریع و قاطع مردم مواجه شد و در 9 دی ماه سال 1388 جمعیت میلیونی به خیابان ها آمدند و انزجار خود را از حرمت شکنان اعلام کردند.
 
رسانه های مکتوب نیز، در شماره روز پنجشنبه 10 دی ماه به بازتاب این حماسه ملی پرداختند و دفاع مردم ایران از حریم ولایت را برای همیشه در تاریخ به ثبت رساندند.
 
در ادامه، نیم صفحه نخست روزنامه های تاریخ پنجشنبه 10 دیماه سال 95 را خواهید دید و خوانشی که هر روزنامه از این حماسه وحدت ملی داشته است:
 

مشخصات

  • منبع: http://goftemankavi-nevisi.blogfa.com/post/510
  • کلمات کلیدی: روایت ,انتخابات ,نظام ,مردم ,خیابان ,بودند ,جمعیت میلیونی ,مردم ایران ,سازی مونتاژ ,روایت سازی ,تکنیک دانش
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها